Ons magazine - in Zes Stappen

In Zes stappen

We leven en werken in bijzondere tijden en dat vraagt dan om bijzondere initiatieven. Met trots presenteren we ons eigen magazine. We hebben het Zes Stappen genoemd, naar de ESB-methode waarop onze manier van werken is gebaseerd.

Het magazine geeft niet alleen een beeld hoe wij denken over de markt van renovatie en onderhoud, maar ook hoe onze relaties dat doen. Ketenpartners benoemen belangrijke ontwikkelingen en opdrachtgevers vertellen hoe zij het ervaren om met ons team te werken.

Liever vertellen we ons verhaal persoonlijk, maar dat is soms nog lastig. Daarom een magazine om te informeren en te inspireren. In dit digitale tijdperk vinden we het juist gepast om met een magazine te komen. Een ‘klassieke’ manier van communiceren, maar wel een die bij ons past.

Vraag hieronder gratis het magazine aan!

8 + 4 =